Fotograf Gallery

Robert Carrithers
— Konkurz pro nezávislý film

5. 4. 2012 od 17.00

Pořádáme konkurz pro nezávislý film, který se bude natáčet v Praze. Film bude založený na fotografické výstavě o Clubu 57 a osmdesátých letech v New Yorku, která je právě k vidění ve Fotograf Gallery. Film je o dvou bláznivých českých performerech, muži a ženě. Jsou posedlí hvězdami newyorské undergroundové scény, Wendy Wild a Johnem Sexem a chtějí pořádat vystoupení a žít stejným životem, jakým Wendy a John žili v New Yorku osmdesátých let. Hledáme pro tento film alternativně orientované performery a herce a herečky. Čím zábavnější a extrémnější, tím lépe. Hledáme výjimečné osobnosti a neobvyklé talenty. Některé scény bude potřeba natočit před tím, než bude výstava ukončena. Před ukončením (20. dubna) bychom také chtěli uspořádat speciální noc s performancemi. Konkurz se pořádá ve čtvrtek 5. dubna od 17 do 19 hodin v galerii Fotograf ve Školské 28 (je třeba projít pasáží). Pokud máte nějaké dotazy či potřebujete další informace, kontaktujte Roberta (rcperro@gmail.com) nebo zkrátka přijděte na konkurz a domluvíme se tam.

Hledáme anglicky a česky mluvícího scénáristu pro spolupráci na filmu. Vytváříme příběh založený na fotografické výstavě o osmdesátých letech v New Yorku, která je právě k vidění ve Fotograf Gallery ve Školské 28. Chceme natočit nezávislý humorný film o současných performerech posedlých některými osobnostmi z fotografií na této výstavě. Film se bude odehrávat v Praze. V případě zájmu prosím napište Robertovi na rcperro@gmail.com.

Podporují

Projekt Fotograf Gallery je realizován s finanční podporou  Ministerstva kultury České republiky a v roce 2021 je podporován grantem Hl. m. Prahy ve výši 630 000 Kč.