Fotograf Gallery

Vánoční bazar

Návštěvníci knižního a design miniveletrhu a bazaru se mohou seznámit s publikacemi, katalogy, projekty malých nakladatelství, uměleckými tiskovinami a současným designem. Zveme všechny zájemce – malá knihkupectví, vydavatelství, vydavatele artist book nebo i jednotlivé autory- aby se k našemu bazaru přidali. Pokud máte chuť využít nabídky (prostory nabízíme bezplatně) a zúčastnit se Vánočního knižního bazaru, kontaktujte nás na horak@tranzit.org, dana@skolska28.cz, tomashruza@gmail.com.

Součástí bazaru je křest CD Milana Guštara, křest knihy “Observer”Jana Poupěte a Jana Nováka, koncert Jamieho Drouina, dílna pro děti a rodiče Antonína Tomáška, instalace Imagografkoncert Ladi Gažiové, večírek s tombolou, projekce filmů a čtení v režii redakceA2.

Jednotlivé akce se konají v prostorách Artmap, tranzitdisplayFotograf Gallery, Dílně Antonína Tomáška a Komunikačním prostoru Školská 28.

K organizaci a často kladeným dotazům:
Bazar se uskuteční současně ve 3 prostorách – galerie Tranzitdisplay (Dittrichova ul.), Galerie Školska28 a Artmap Office (dvě posledně zmíněné jsou prostory sdílející dvorek ve Školské ul. domu č.p. 28). Výběr do galerie tranzitdisplay je kurátorován a z došlých nabídek vybírá rada TD. Bazar se zde koná dva dny – v pátek a sobotu. 

Galerie Školská se naopak rozhodla ponechat první ročník Vánočního bazaru otevřený všem – bazar se koná ve čtvrtek od 15 do 19, v pátek a sobotu od 13 do 19h. Nabídka je omezena pouze prostorovými možnostmi Galerie Školská 28 a ArtMap Office (ArtMap Office – zde je organizace v režii Tomaše Hrůzy). O umístění vašeho „stánku“ bude rozhodnuto na místě podle témat a preferencí. V sousedící Fotograf Gallery se uskuteční bleší trh, na který jste rovněž zváni. 

Je možne mít prezentaci zároveň v tranzitdisplay a zároveň i ve Školské. Na místech budou k dispozici jednoduché stoly a služební dozor, ale očekáváme, že prezentovat, případně prodávat, budete sami. Netrváme na účasti po celou dobu konání bazaru. Pokud budete mít čas jen jeden den. přijďte! Vzhledem k organizační a personální kapacitě nebudeme (alespoň ve Školské) pořádat žádný doprovodný program (čtení, prezentace atd) mimo ten, který je již připraven. Před zahájením bazaru budeme ve Školské od 10h a můžete přinášet předměty během celého dne. Upozorňujeme na to, že u galerie není možnost parkování, nejbližší placené parkoviště je na Karlově náměstí.

Těšíme se na Vás!

Svařák, zázvorový čaj s medem, dýňová polévka.

Podporují

Projekt Fotograf Gallery je realizován s finanční podporou  Ministerstva kultury České republiky a v roce 2021 je podporován grantem Hl. m. Prahy ve výši 630 000 Kč.