Fotograf Gallery

II. Vánoční bazar ve Školské
— Bazar, Fotar a Svařar

Při příležitosti II. Vánočního bazaru ve Školské pořádá Fotograf Gallery druhý ročník bazaru a blešího trhu v prostorách galerie, otevírá fotografické studio Fotar a nabízí tradiční vánoční občerstvení (Svařar).

Bazar
 
Na bazaru a bleším trhu mají své místo
– drobná umělecká díla („stovkové položky“)
– D.I.Y. design
– domácí přebytky
– loňské vánoční dárky
– nové i staré knihy
– hudební nosiče
– oděvy všech druhů a velikostí
– haraburdí
– veteš
– jiné
Budeme rádi za vaši účast. Registrujte se na adrese stepanka.holbova@fotografnet.cz
Bazar a bleší trh ve Fotograf Gallery se otevírá všem formám směny: nákupu a prodeji, materiální směně, darům, apod. Záleží pouze na vás, jaké dáte přednost, nebo jakou vymyslíte.

Proč se zúčastnit:

Před vánocemi se vám hodí drobné. Něco vytváříte. Něco se vám doma pořád válí. Vstupujete do kláštera a chcete se zbavit majetku. Potřebujete překonat závislost na fetiších. Chcete zjistit, jestli umíte obchodovat. Chcete ožebračit bližního. Chcete obdarovat cizího. Máte podnikavého ducha.

Jak na to:

Účast na bazaru není zpoplatněna. Prodejce se může, ale nemusí účastnit prodeje. V druhém případě prodej zajišťuje tým Fotograf Gallery. Prodejce může dodat zboží kdykoliv v průběhu bazaru, nejlépe však před jeho začátkem : v pátek 13. 12. mezi 9 – 12 hodinou. Prodejce si sám zajišťuje prodejní plochu (deka, stolek, stánek, apod.)
Tým Fotograf Gallery přidělí prodejci číslo a spolu s prodejcem označí nabízené zboží číslem a cenovkami.
Výplata a vyzvednutí neprodaného zboží (v případě, že prodejce není přítomen prodeji) proběhne po skončení bazaru – v sobotu 14. 12. ve 22 hodin, případně v neděli 15. 12. mezi 12 – 16 hodinou.
 
Svařar
 
Oblíbený svařák Fotograf Gallery podávaný kurátorem Jiřím Ptáčkem.
 
Fotar

Ve fotografickém studiu Fotar si můžete nechat vyhotovit samostatnou či kolektivní podobiznu s rekvizitami podle vašeho přání. Snímky zašleme okamžitě e-mailem či necháme vyhotovit do následujícího dne.

 

Podporují

Projekt Fotograf Gallery je realizován s finanční podporou  Ministerstva kultury České republiky a v roce 2021 je podporován grantem Hl. m. Prahy ve výši 630 000 Kč.